• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

su kaçağı yerini bulan firmalar

Su kaçağı yerini bulan firmalar kameralı cihazlar ve test makinleri kullanarak bu işi yaparlar bu cihazlardan biri eksik olursa tam bir tespitten söz edilemez. Çözüm Tesisat firmamız 5 farkı cihaz kullanarak su kaçağı olan yeri bulmaktadır ve bulunan yeri garantili bir şekilde tamir etmektedir. Sizinde evinizde veya iş yerinizde su kaçağı problemi var ise bizi arayabilirsiniz.

Su kaçağı olan yeri bulan firmalar arayışınızda bir en ucuzu en kalitelisinide arıyorsanız Çözüm Tesisat tam size göre ekonomik fiyatlar ve 1 yıl garantili işlemleri ile Avrupa , Anadolu yakasıda servis imakanı vardır. Tek yapmanız gereken size yakın olan şubeyi veya merkezi arayarak sorunu söylemek olacaktır.

Su Kaçağını Bulan Firmalar

Su kaçağını kırmadan dökmeden makinler yardımı ile bulan firmalardan yardım almanız sizin yararınıza olacaktır çünkü sıradan tesisatçılar yapıyı kırarak su arızasını bulmayı dener böylece sağlam yerlerde kırılacağından masraflar artar. Su kaçağı yerini kameralı bulan firmalardan yardım alırsanız noktasal olarak arıza tespit edilir ve onarımı taksim escort yapılır.

Ev, işyeri ya da ofislerde kısaca insanların bulunduğu her mekânda mutlaka su tesisatı bulunmaktadır. Söz konusu tesisatlar hem dışarıdaki kaynaklardan temiz suyu bina içine dağıtırken hem de kullanılarak kirlenen suyun bina dışına atılmasını sağlamaktadır. Söz konusu tesisatlar üzerinde kullanılan borular bazen eskidiği bazen ise kalitesiz olduğundan dolayı su kaçaklarına neden olabilmektedir. Boru üzerinde bulunan küçük bir çatlaktan sızan su bir süre sonra ciddi sıkıntılara neden olabilmektedir. Bundan dolayı da kaçağında fark edilmesinden sonra hızlı bir şekilde müdahale edilmesi tamir edilmesi gerekmektedir. Su kaçağı yerini bulan firmalar araştırması ile kaçakların yerleri kısa sürelerde bulunabilmekte ve buna bağlı olarak da gereken tamir işlemi yapılabilmektedir.

Su kaçağı yerini bulan firmalar araştırması yapılmadan önce su kaçağının olduğundan emin olunması gerekmektedir. Aksi takdirde olmayan kaçak aranarak ciddi bir zaman kaybedilebilmektedir. Bunun için öncelikle ev ya da işyerinde bulunan bütün muslukların kapatılması ve su saatinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Muslukların kapalı olmasına rağmen su saatinin dönmesi su kaçağı olduğu anlamına gelmektedir. Su kaçağının olduğu tespit edildikten sonra da tarama işleminin yapılması gerekmektedir. Eskiden ustalar tahmine bağlı olarak su kaçağı ararken evlerin bir bölümünü gereksiz yere yıkmak zorunda kalmaktaydı. Çünkü kırma işlemi yapmadan duvar içerisinde bulunan borunun su kaçırıp kaçırmayacağını tespit etmek imkânsızdı. Bundan dolayı da kaçağı bulana kadar tahminde bulunulur ve o bölge kırılarak boru kontrol edilirdi.

Su kaçağı olan yeri bulan firmalar sayesinde herhangi bir yer kırılmadan kontrol işlemi yapılabilmektedir. Böylece de insanlar hem zamandan kazanmakta hem de maddi olarak daha ucuza sorunu halletmektedir. Çünkü az duvarın kırılması maliyetin az olduğu anlamına gelmektedir. Akustik ses dinleme cihazı, boru içi görüntü alma kameraları gibi cihazlarla hem temiz su tesisatlarındaki kaçaklar hem de kirli su tesisatlarındaki kaçaklar çok kısa sürelerde bulunmaktadır. Kaçakların yeri tespit edildikten sonra ise öncelikle kaçağın olduğu bölge dikkatli bir şekilde kırılmaktadır. Daha sonra ise boruya ulaşılarak gereken tamir işlemi uygulanmakta ve sorun giderilmektedir. Böylece kaçak tamamen giderilmiş olmakta ve tesisat eski haline getirilmektedir.

Çözüm Tesisat

İstanbul geneli kameralı cihazla su kaçağı tespiti, robot makineli tıkanıklık açma ve ilaçlı kolorifer petek temizliği için bizi arayınız. İstanbul Avrupa : 0212 544 36 75 İstanbul Anadolu : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79

BENZER YAZILAR

tıkalı pimaş hatlarını temizleme firmaları

Tıkalı pimaş hatlarını temizleme firmaları olarak yabancı atıkları dolayı ıyla tıkalı durumda olan pimaş borularını makineli pimaş temizleme hizmeti ile açmaktayız Tıkanmış...

ikitelli pimaş yıkama ve temizleme

İkitelli pimaş yıkama ve temizleme firmamız pimaş borularının içeri inde tıkanmaya neden olan maddeleri bulundukları yerden kanaliza yona göndermek için makineli pimaş temizleme hizmeti...

sancaktepe pimaş yıkama ve temizleme

Sancaktepe pimaş yıkama ve temizleme işlemlerinde firmamız tuvalet, lavabo ve banyo pimaşlarında oluşan maddeleri temizlemek için tıkalı pimaş açıcı hizmeti vermektedir Pimaş...

Çözüm Tesisatı Tıkla ARA