• TurkishEnglishGermany

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağı tespiti kameralı cihazla nokta atışı olarak İstanbul genelinde 99 TL sabit fiyat garantisi ile su kaçağı bulma ve tamiri konusunda servis veriyoruz. Çözüm Tesisat Avrupa ve Anadolu Yakasında bulunan şubeleri ile en kısa sürede size ulaşacaktır alt kısımda bazı şubelerimizin telefon numarası yer almaktadır.

Su kaçağı aşamasında duvarda sarartı, sararma, duvar renginin değişmesi, sızıntının görülmesi gibi durumlarda vakit kaybedilmeden bizi aramanızı rica ediyoruz. Tesisat problemleri bekletildiği zaman daha çok artar ve en ufak bir çatlama yoğun su çıkışına neden olur. Bazı apartmanda su borusu patlaması şikayeti nedeni ile sel baskınları bile olabilmektedir. Birikmiş suyun tahliye edilmesi için özel cihazlarımız, patlayan su borusunu su kaçağı bulma cihazı ile taranarak bulunması gibi nice işlemler ve bol yedek parçalı donanımlarımız ile sonucunu beğeneceğiniz, kaliteli çalışmalar getirmekteyiz.

Su kaçağı tespiti fiyatları servis açısından bakarsak, kalite yüksek olmasına rağmen ücretleri yüksek tutmamaya özen göstermekteyiz. Ekonomik olsun biraz da ucuz fiyatlar yer alması bizim yeterlidir. Müşterilerimizin sürekli pişman olacağı değil garanti süreleri, faturalar ile hizmet vereceğimiz çalışmaları sizlere hazırladık. Su borusunda kaçağı bulan test pompası ile su tesisatında basınç ölçümü işlemi bile sızdırmazlık testlerinden küçük bir tanesi olup bu çalışmanın neticesinde şebeke hatlarındaki sorunları görebiliriz. Bunun gibi nice hasarsız araştırma yöntemlerimiz yer almaktadır. Sizin dairenizde sorun yoksa ve üst kattan evime su akıyor gibi vakalar karşınıza ise endişelenmenize gerek yoktur. Komşunun evde olduğu bir gün bizden randevu alarak her iki evin tesisatını da dikkatlice tarayarak sorun nerede ise bulabiliriz. Su kaçağı tespiti fiyatları ekonomik olsun, işçiliği fazla olmayan su kaçağı bulma servisi olsun, birinci sınıf kalitede hizmet üretsinler istiyorsanız ekiplerimize mutlaka ulaşınız.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

İstanbul su kaçağı tespiti işlemleri eski değil yenilikçi kameralı cihazlar ile yapılabilmektedir. Banyo, mutfak, tuvalet, salon, odada duvarda, zeminde su akıntısı, sızıntısı gibi durumlar varsa dıştan ısıya duyarlı kameralı sistemler ile tesisatı dıştan doğru bir şekilde araştırmamızı ister misiniz? Tesisatta su akan yerleri kamerayla bulma işlemleri su akıntıları tarama işlemlerinde tesisattan ne kadar derecede su geçiyorsa onu algılayarak cihaza aktaran ve sızma, damlatma bölgelerini gösteren termal cihaz ile bulunmaktadır. Buna ek olarak şebeke ve sıcak su hatlarında da uygulanabilecek su sızıntısını dinleme yöntemi ile bulma işlemleri de tamamen kırmadan, dökmeden çözümleri içermektedir. Ses frekansları sızıntı olan bölgede biraz daha farklıdır ve insan kulağı ile duymanız son derece zordur. Fakat kameralı su kaçağı tespiti ile yerini saptamak ve gerekirse su kaçağı tamiri alanında detektör taraması ile ses dalgalarını uygun frekansa getirerek, ses toplayıcı  ile tam yerlerini saptama işlemleri kusursuz şekilde yapılabilir.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

İstanbul su kaçağı bulma servisi , firması olarak su kaçağını makineyle arama yapma işlemlerinin yanı sıra indirimli, ekonomik, pahalı olmayan, kampanyalı tarifeler, fiyatlar sunarak da bütçe dostu olmaya devam ediyoruz. Unutmayın ki küçük bir sızıntı araştırmasında bile komple tesisat yenilemesi ve bakımına gerek yoktur. Hasar cihazlar tarafından bulunur, işaretlenir ve küçük bir alanda tamirat olacağı için aynı gün içinde temiz halde onarım yapabiliriz. Hatta bazı su tesisatı kaçağını onarma işlemlerinde ilaç, kimyasal kullanımı nedeniyle tamirat bile yapılmadığını da eklemek isteriz.

Su kaçağı tespiti hatasız yapan arayan cihazlarımız ev, iş yerleri, her türlü bina ve tesisat çeşitlerinde kesinlikle başarılı sonuçlar ve arızalı yüzeyin nokta olarak bulunmasını sağlamaktadır. Sızıntı yapan tesisat boruları araştırması için lokal bölgelerle sınırlı kalacak yüzeyinin bulunması ile çok sınırlı tadilat yapılabilir. Bunu sayısız kere uygulayan çalışanlarımız, doğru veriler ile hasar tesisatın üzerindeki beton veya fayans bölgelerini net olarak işaretleyebilmektedir. Tespit yerini aramak için bazen ses dalgaları son derece yetersiz kalır ve basıncının ne olduğunu araştırarak, su sızıntısını kapatıcı kimyasal ilaç kullanarak da hiçbir tadilat yapmadan, ilave masraf çıkartmadan su kaçıran boruyu onarma işlemlerini de üstlenebiliriz. Yalnız zaman ilerledikçe küçük türdeki su kayıpları daha ileri seviyeye ulaşma ihtimali olduğu için vakit kaybetmeden bizleri aramanızı öneriyoruz.

Su kaçağı tespiti modern cihazlı yöntemleri tercih etmeniz ile birlikte fayans, duvar, parke kırılmanın olmadığı veya çok az yer aldığı çalışmaları sizlere sunacağız. Alt kata su sızıntısını engelleyen firma olarak binanın eski veya yeni olması fark etmeksizin su sızıntıları yaşanan alanlarda şebeke, sıcak, atık, kalorifer, kombi su kaçağı bulma cihaz göstergeleri ile araştırıyor tamir, onarım çalışmalarını başlatıyoruz.

Su kaçağı tespiti uygun fiyatlı, ucuz ve kaliteli cihazların yer aldığı servis çalışmasıdır. Metal, plastik su boruları ve farklı çaplarda yer alması gibi durumlar bizim için asla fark etmez. Boru türü ve döşendiği yer neresi olursa olsun onun yüzeyindeki belirtileri analiz edecek veya en ufak türde görünür olarak bir belirti yoksa tesisata takılacak bazı cihazlar ile yine hasarsız olarak problemi profesyonel su arıza tamiri yapan firma olarak üstlenebiliriz.

Su kaçağı sızıntılarını önleyici olarak su kaçıran boruyu gösteren cihazların kullanımı kaliteden kaliteye farklılık gösterebilmektedir. Piyasadaki kaliteli sistemler yerine daha ucuz ve hata payı olabilecek cihazları kullanan bazı firmalar ile tadilat yükü artabilir. Basit gibi düşünülmemesi ve her ayrıntının dikkatlice incelenmesi gerekir. Su kaçağı tespit yapılmadan önce bazı ses titreşimleri dikkatlice taramaya başlarız. Bazı binalarda bu belirtiler çok düşük bir seviyede olsa bile net duyulması için su kaçağı şirketi çalışanlarımız kullandıkları cihazda özel ayarlamalar ve süre girilmesi ile isterlerse belli bir aralıkta oradaki ses dalgalanmalarını test edebilirler. Bazen ise ses alıcı probun yüzeylerde dolaştırılarak direkt ses çıkışı yapan yüzeylerin net olarak bulunması adımları da uygulanabilir. Önemli olan tesisatın su kaçırması sorunları onarım yapılmadığı sürece daha fazla su kaçırması ve patlama yapma riskinin olmasıdır. Bu daha kötü olasılıkları yaşamanıza gerek yok ve firmamız size mükemmel ve garantili servis çalışmalarını sunmaktadır.

23 Şubat 2018 5051 okunma
Çözüm Tesisatı Tıkla ARA