• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

sigorta ile anlaşmalı su kaçağı firmaları

Sigorta ile anlaşmalı su kaçağı firmaları su sızıntısı tamir onarım çalışmaları sigorta acentası rapor dahilinde yapılmaktadır. Sunduğumuz rapor doğrultusunda tamir aşamaları için cebinizden ücret çıkmadan işlerinizi halledebilirsiniz. Çözüm Tesisat sigorta şirketleri ile anlaşmaları sayesinde su kaçağı onarımlarını yapmaktadır.

Arıza Tespit Raporu ; evinize bizi çağırdıktan hemen sonra yapılan su kaçağı tespiti sonrası rapor oluşturlup sigorta şirketine sunulmaktadır. Onay geldikten sonra tamir safasına geçiyoruz.

Sigorta Su Kaçağını Tespit Edebilir Mi ? ; sigorta size istek doğrultusunda bir exper yollar veya tahribatın durumu hakkında resim isteyebilir. Bunu acentenizi arayıp öğrenebilirsiniz.

Su Kaçağı Onarımı Masrafını Sigorta Karşılar Mı ? ;  Evet yazılan rapor doğrultusunda sigrota onay vermesi halinde tüm masrafları sigorta karşılar ancak firmamıza ödemeyi siz yapacaksınız sigorta o mevlayı sizin hesabına yatıracaktır.

İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun Çözüm Tesisat size aynı gün su kaçağı tespit ekibini yönlendirecektir. Uzman ekibimizin yazacağı rapor doğrultusunda onarım safasına geçilecekir.

Sigorta Şirketi İle Çalışan Tesisatçılar

Yapı içerisinde su kaçağı tespiti, tesisat bakımları, onarımı ve montajı gerçekleştiren firmalardan hizmet alınması durumunda işin ehli ve deneyimli firmaları tercih etmekte yarar bulunmaktadır. Genel olarak piyasada son dönemde birçok kişi ve kurum tesisat işleri gerçekleştirmekte olup yapılacak işlerin kalitesi ve uzun ömürlü olmasının sağlanması için kurumsal firmaları tercih etmek, yapılan işlemleri garanti kapsamına aldırmak ve bu bağlamda sigorta işlemleri yapmak müşteriler için faydalı bir hamle olacaktır. Sigorta ile anlaşmalı su kaçağı onarım firmaları geniş servis ağıyla pek çok bölgeye hizmet verebilmektedir. Bu hizmetler arasında çoğunlukla kırma, işlem uygulamadan su kaçağı arama ve bulma, gider tıkanıklıklarını robotlu sistemle açma, kanal açma işlemleri ve kanal görüntüleme, kombi arızalarını giderme ve kombi kaçaklarını kimyasallar ile giderme yer almaktadır.

Piyasada sigorta şirketi ile anlaşmalı tesisatçılar yaptıkları anlaşmalar doğrultusunda sunmuş oldukları hizmetler ile ilgili prosedürleri garanti altına almakta ve herhangi bir yanlış işlem sonucunda müşterinin mağdur edilmesi önlenmektedir. Bu sigorta şirketleri arasında Ak Sigorta, Anadolu Sigorta, Axa Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Maprfe, Allianz, Ergo, Groupama, Ziraat Sigorta gibi kurumlar bulunmaktadır. Aniden oluşan baskınlarda yapı içerisinde parke şişmeleri ve genleşmeler, alt komşu tavanlarında su izleri oluşması, ev eşyalarında küflenmeler ve ortamda nemlenme gibi oluşumlar ortaya çıkmaktadır. Bu gibi tehlikeli durumlara karşın sigorta hizmeti almak, oluşabilecek maliyetleri azaltmak mümkündür.

Su kaçaklarını önleyebilmek adına sigorta ile anlaşmalı su kaçağı firmaları tarafından önerilen birkaç basit uygulama bulunmaktadır. Ev ya da işyerinden uzun süreli ayrı kalınması durumunda tesisat vanalarını kapatmakta fayda vardır. Çünkü geceleri su basınçlarında çoğalma meydana gelebilir ve su kullanımlarında azalma yaşandığından tesisat borularının patlama yapma ihtimali artmaktadır. Tesisat giriş vanasına filtre koymak armatür, çamaşır makinesi, şofben gibi su ile çalışan cihazların tıkanmasına ve bozulmasına karşı koruyucu önlem sağlar. Yapıların çatı ve teras kısımlarında inşaat artığı ve sıva döküntüsü gibi katı atıkların bulunmaması için önlem alınmalı ve düzenli olarak temizlik yapılmalıdır. Eğer bu temizlik yapılmaz ise yağmur sularının etkisiyle kanalizasyon borularında tıkanmalar ve deformasyonlar meydana gelebilmektedir.

Çözüm Tesisat

İstanbul geneli kameralı cihazla su kaçağı tespiti, robot makineli tıkanıklık açma ve ilaçlı kolorifer petek temizliği için bizi arayınız. İstanbul Avrupa : 0212 544 36 75 İstanbul Anadolu : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79

BENZER YAZILAR

Daire için cihazla su kaçağı tespit ücreti

Daire için cihazla u kaçağı te pit ücreti 150-250 ₺ ara ında değişmektedir fiyatların farklılık gö terme i dairenin yapı ına bağlıdır ve bulunduğunuz emte göre değişkenlik...

çeliktepe su kaçağı tespiti

Çeliktepe u kaçağı te piti firma ı olarak te i at ızıntılarını bulup ve onarımını yapmak için kameralı u arıza te piti ervi i unmaktayız Su borularında ızıntı,...

seyrantepe su kaçağı tespiti

Seyrantepe u kaçağı te piti firmamız u te i atındaki borulardan oluşan ızıntıları bulmak için makineli u kaçağı bulma hizmeti vermektedir Su ızıntı ı orunu pek fazla konutun...

çağlayan su kaçağı tespiti

Çağlayan u kaçağı te piti firma ı olarak te i at borularında yaşanan u ızıntılarını kameralı u kaçağı bulma ervi i vererek çözmekteyiz Su ızıntı ı konu unda deneyimli...

Call Now ButtonÇözüm Tesisatı Tıkla ARA
%d blogcu bunu beğendi: