• TurkishEnglishGermany

BLOG YAZILARI

esenyurt pimaş yıkama ve temizleme

Esenyurt pimaş yıkama ve temizleme firmamız pimaş borularında meydana gelen tıkanmaları gidermek için tıkalı pimaş açma hizmetleri vermekteyiz. İş yerlerimizin ve evlerimizin atık suyunu uzaklaştıran pimaş boruları, günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Ancak zaman içerisinde atık maddeler, yağ, kir, ve yabancı cisimler pimaş borularında tıkanmalara yol açabilir. Bu tıkanmalar lavabo, banyo veya tuvaletlerde suyun yavaş veya hiç akmamasına neden olur ve yaşamı olumsuz etkileyebilir. Tıkalı pimaş temizleme işlemine başlamadan önce koruyucu ekipmanları giymek önemlidir. Eldiven ve maske gibi ekipmanlar kimyasal madde ve su sıçramalarına karşı koruma sağlayabilir.

Esenyurt Pimaş Açıcı Tesisat Ustası

Esenyurt pimaş yıkama ve temizleme işleminde ilk olarak, tıkanıklığın nereden olduğu anlaşılmalıdır. Borunun neresinde tıkanıklık olduğunu tespit etmek için kameralı tesisat ekipmanları kullanırız . Tıkanıklığın tipine bağlı olarak nadiren de olsa özel kimyasal temizleyiciler kullanılabilir. Bu kimyasallar, tıkanıklığı çözmek ve boruyu temizlemek için kullanılır. Anca bu maddelerin kullanımı talimatlara uygun olmalıdır. Tıkanıklığın büyüklüğüne bağlı olarak pimaş borusu sökülerek el ile çıkartılabilir. Bu adım yabancı cisimlerin ve birikintilerin boru içerisinden çıkarılmasını sağlar. Tıkanıklığın çözülmemesi durumunda yüksek basınçlı su kullanılarak boru temizlenir. Bu yöntem tıkanıklığın açılmasını sağlar. Tıkanıklık bu durumlarda ve ciddi bir hal aldıysa, firmamızdan kesinlikle yardım talep etmelisiniz. Özel ekipmanlarımız sayesinde tıkanıklığı direkt olarak açmaktayız.

Esenyurt pimaş yıkama ve temizleme işlemi suyun düzgün bir şekilde tahliye edilmesini sağlar ve kokuları önler. Ayrıca, altyapı sistemlerinin uzun ömürlü olmasını sağlar. Düzenli bakım ile tıkanmaları önlemek önemlidir, aynı zamanda pimaşlara yabancı cisimlerin atılmaması da sorunları en aza indirecektir. Yapmanız gereken tek şey sitemizde yer alan numaralardan bizler ile en kısa sürede iletişime geçmek olmalıdır.

Çözüm Tesisat

İstanbul geneli kameralı cihazla su kaçağı tespiti, robot makineli tıkanıklık açma ve ilaçlı kolorifer petek temizliği için bizi arayınız. İstanbul Avrupa : 0212 544 36 75 İstanbul Anadolu : 0216 612 55 90 Gsm : 0532 736 48 79

BENZER YAZILAR
Çözüm Tesisatı Tıkla ARA